Inimesed

MEIST

Teater Noa on noorte algatusel loodud harrastusteater, kuhu kuuluvad noored Kiviõlist ja selle ümbrusest. Esialgu olime Kiviõli I Keskkooli kooliteater „Eksperimentaalteater KIKÕNG“. Kuna meie tegevus osutus edukaks ja meie liikmed soovisid aina suuremaid eesmärke seada, siis mõtlesime astuda kooliteatri raamidest välja ja luua omaette teatri. Nüüd me siis olemegi MTÜ Teater Noa.
Meie ridadesse kuuluvad kõik teatritööst huvitatud noored. Siin pole ainult näitlemisekunsti harrastajad, vaid ka palju teisi tegelasi.
Praeguseks on valminud 3 lavastust ja üks filmisari.
Teater Noa on andnud etendusi Kiviõli I Keskkooli aulas ja Ida-Virumaa piires. Soovime edaspidi leida erinevaid kohti, kus anda külalisetendusi, see tähendab, et oleme avatud kutsetele.

MEIE VÄÄRTUSED

TAASKASUTUS – Kõikide kostüümide, rekvisiitide ja muude tarbevahendite muretsemisel võtame kursi ennekõike meeskonna isiklikesse kappidesse või taaskasutuspoodidesse. Ühtlasi tegutseb meie teater ka taaskasutus e-poe pidamisega.
UUENDUSMEELSUS – Tahame oma etendustesse panna sisse kõik hullud ja vinged mõtted, mida lavastuse kallal tegutsejad välja pakuvad. Kõigis muudes tegemistes püüame alati leida viisi, kuidas asju lahendada uudsena. Usume, et inimesed peavad ellujäämiseks olema paindlikud ja uuendusi ei tohi karta.
TOLERANTSUS – Hoiame üksteist ja austame ning hindame kõiki meid ümbritsevaid inimesi. Me tahame, et kõigil oleks hea ja turvaline siin maailmas elada.
TAGASISIDE – Proove tehes oleme üheskoos leppinud kokku, et kui antakse konstruktiivset (põhjendatud) tagasisidet, olgu see siis negatiivne või positiivne, ollakse avatud ja püütakse selle põhjal enda tööd parandada. Ka oma etendustele ootame alati publiku ausat tagasisidet, sest ainult tagasiside toel oskame omi töid ja tegemisi veelgi paremaks ja vaatamiskõlblikumaks muuta.
NAERATUSED – Meie teatri teenindav personal on rõõmuga valmis külastajaid oma naeratusega üle kuldama. Oleme alati õnnelikud, kui naeratuse ka vastu saame. Suu, mis ulatub kõrvuni (juhul kui pole see võlts) aitab muuta päeva paremaks.