Tule meie sekka

 

Tule noa meeskonda!.jpg

Turundaja-reklaamimeister võlub meie sotsiaalkanalites ja muudes kanalitest levitamiseks mõeldud reklaampostrid, meie etenduste ja muude sündmuste kajastamiseks. Leiab võimalikke ja innovaatilisi lahendusi Teater Noa reklaamimiseks.

Näitleja on meie teatri nägu ja tegu laval, just Sind tuleb meie publik vaatama, et näha, kui vahva uue karakteri sa ellu äratad ja kui liigutavalt sa tema lugu jutustad.

Lavastaja äratab kõigest teksti päriselt ellu. Tema annab juhtnööri näitlejale, kes koostöös lavastajaga karakteri laval ellu äratab, lavastaja muudab kõigest teksti üheks oluliseks looks, mille vaatamine muudab meie maailma paremaks paigaks.

Kunstnik  on meie meeskonna võlur-kunstnik, kes vajadusel laval tapeedib, vajadusel värvib, vajadusel katab laua ja ehitab seina. Vajadusel otsib spetsiifilist rekvisiiti kasvõi maa alt. Lavameister juhindub lavastaja poolt saadud juhtnööridest, et luua lavale vajaminev interjöör.

Valgus- ja helitehnik on sama vajatud võlur, kui näitleja, tema osavate sõrmede ja tähelepanelike silmade all muudab lava valgust ja heli muudab kõrgust. Valgus- ja helitehnik juhindub samuti lavastaja juhtnööridest, et luua etendusele vajalik valgus- ja helilahendus.

Videomeister loob (filmib ja monteerib) Teater Noa videomaterjale, olgu selleks siis lühikene videokokkuvõte meie tegemistest või etenduses kasutatav videolõik.

Ootame oma meeskonda ka kõiki teisi võlureid, kellel on tugev tahe ennast teostada, kuid temale sobivat rolli pole nimekirjas. Esita ettepanek ise või leiame Sulle sobiva rolli ise!